Designerka

Designer interiéru

Budu potěšena, pokud se rozhodnete pro vytvoření svého budoucího interiéru, či rekonstrukci toho nynějšího za využít mých služeb. Nechci být autoritou, která rozhodne, jak má vypadat Váš domov. Ráda bych se stala průvodcem, který nabídne různé pohledy na věc a pomůže Vám v jejich uskutečnění, pokud si to budete přát.

Proč byste si měli vybrat právě mne?

Ráda bych využila výsledků své dosavadní práce pro to, abych Vás přesvědčila, že množství mých nápadů se skutečně realizovalo a denně je využívají lidé po celé České Republice, na Slovensku a v Rakousku. (viz Realizované projekty). Interéry, které vytvářím, zaujaly také novináře v magazínech o bydlení. A pokud chcete vědět něco více o mém osobím přístupu k designu, můžete se začíst.

Níže jsem se pokusila sepsat pár argumentů, podle kterých bych si vybírala designera já  :-)  • nejen ideový návrh, ale také mravenčí práci na jeho převedení do reality (zaměření, zadání do výroby, nákupy, montáž nábytku, související řemesla).
  •  Kompletní rozpočet pro realizaci "na klíč", kde budete vidět cenu všech jednotlivých vybraných položek.
  • Ráda spolupracuji s rodinnou stolárnou Ritzy,  kde získávám nejen kvalitní nábytek, ale i seriózní přístup a řešení všech atypů bez problémů.
  • Kladu důraz na funkčnost, úložné prostory a v neposlední řadě také barevnost a atmosféru v interiéru. Poradím Vám s výběrem doplňků.
  • Přijedu k Vám, v čase, který Vám bude vyhovovat (přivezu s sebou vzorníky a při dalších schůzkách i návrhy a 3D projekt)
  • Automaticky Vám v ceně projektu připravím nejen půdorys a pohledy na stěny, ale také 3D vizualizace
  • S úsměvem pro Vás připravím také další varianty návrhu, pokud Vám první ideje nebudou vyhovovat.
  • Pro realizaci Vám mohu doporučit spolehlivé partnery  se kterými již několik let spolupracuji. Nebo mohu dodat podklady Vašim řemeslníkům.

A to nejlepší nakonec! 

Pokud se Vám první návrhy (bez 3D vizualizace) nebudou líbit a nepřesvědčím Vás, že jsem pro Vás dobrá volba ... poprosím Vás pouze o úhradu svých cestovních nákladů a práci designera nemusíte hradit!

Ukázka našich snah na projektu Architekt v rámci veletrhu Mobitex v Brně - bezplatné poradenství "TADY A TEĎ"


 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Ještě více o mě